כל הקטגוריות
EN

מי אנחנו


Jiangxi Chundi Biotech Co., Ltd היא מפעל היי-טק לאומי המשלב מדע, תעשייה ומסחר, עם הון רשום של 30 מיליון יואן ושטח של 42000 מ'2. הוא ממוקם באזור הפיתוח הכלכלי והטכנולוגי Jinggangshan, העיר ג'יאן, מחוז ג'יאנגשי. החברה מייצרת בעיקר ויטמין D ואנלוגים פעילים של ויטמין D, כולסטרול צמחי ונגזרותיו. המוצרים נמצאים בשימוש נרחב בתעשיות התרופות, המזון והמזון.

לחברה מתקני ייצור וציוד מלאים. היא בנתה קו ייצור עם יכולת שנתית של 10 טון גבישי ויטמין D3, 10 טון גבישי 25-הידרוקסי ויטמין D3 ו-2 טון גבישי ויטמין D2. פרויקטים של תיעוש כגון 20 טון של כולסטרול, ונגזרות של ויטמין D כמו קלציטריול, אלפא קלציטריול וקלציפוטריול וכו'. לחברה מתקנים וציוד מתקדמים לתסיסה, פוטוכימיים וסינתטיים, תכנון תהליכים מדעיים, פריסת ציוד סבירה ואמצעי בטיחות והגנה על הסביבה המלאים.

החברה הקימה מרכז מו"פ בצ'אנגשה, הונאן, עם צוות מו"פ ברמה גבוהה ומשכילה המוקדש למו"פ של ממשקי API וחומרי ביניים פרמצבטיים הייטקיים. החברה השיגה אישור מערכת ניהול איכות ISO9001 והסמכת מערכת ניהול איכות סביבה ISO14001.

מאז הקמתה, החברה תמיד דבקה בפילוסופיה העסקית של יושרה, חריצות, חדשנות ו-win-win. אנו נשאף לחקור הזדמנויות חדשות, לעמוד באתגרים חדשים ולהתקדם בביטחון עם השותפים שלנו לעתיד מזהיר יותר.