כל הקטגוריות
EN

מחקר ופיתוח

דף הבית>מחקר ופיתוח

פלטפורמת מו"פ

Jiangxi Chundi Biotech יש ל הקים מרכז מו"פ בצ'אנגשה, בירת מחוז הונאן, המכסה שטח של יותר מ 2000m2, עם 9 מעבדות סינתזה עצמאיות, מצוידות ב Pהוטכימיקלים Reactor, Cאלקטור TYpe Cמיידי Temperature Hאכילה Mאגנטית Sמעייף, Rהשחלה Eאידוי, Low Temperature Cמיידי Temperature Rפעולה BATH, Aאוטומטי Mשִׁנָה Titrator, HPLC, GC, UV aיותר מ-200 סטים של מכשירים אנליטיים מתקדמים וסוגים שונים של ציוד ניסוי סינתטי, שיכול לענות באופן מלא על הצורך של מחקר חדשני.

צוות המו"פ מורכב מיותר מ-50 אנשים, כולם בעלי תואר ראשון ומעלה. ביניהם, יש כישרון חדשנות מדעי וטכנולוגי מצטיין שהוצג מארצות הברית, 1 מהנדסים בכירים, 5 רופאים ו-2 מאסטרים. לחוקרים המרכזיים יש יותר מ-14 שנות ניסיון בפיתוח תרופות כימיות. זהו צוות טכני ברמה גבוהה, המשלב את הכישורים והידע של ביוטכנולוגיה, סינתזה כימית ורוקחות, העוסק באופן עמוק בפיתוח התרופות. 

בנוסף, החברה משתפת פעולה עם בית הספר להנדסה כימית מאוניברסיטת הונאן לפיתוח תרופות חדשות וטכנולוגיות חדשות יחד, המשפרים עוד יותר את יכולות המו"פ.

4

5

6

קניין רוחני

החברה ביצעה מספר טכנולוגיות חדשות, מחקר ופיתוח מוצרים חדשים, טכנולוגיית ליבה הגישה בקשה ל-39 פטנטים המצאה, מתוכם 17 פטנטים מורשים המצאות. במקביל למחקר ופיתוח עצמאיים, באמצעות שילוב משאבים, החברה ביצעה שיתוף פעולה טכני מעמיק עם אוניברסיטת הונאן, וביצעה במשותף מחקר על קשיים טכניים מרכזיים בסינתזה כימית.

bt

שרשרת מוצר

שרשרת מוצר

כולסטרול על בסיס צמחי

המקור הנפוץ לכולסטרול לשימוש תעשייתי הוא מרקמות מהחי או מופק מלנולין. למקור בעלי חיים אלה יש סיכון פוטנציאלי ל-TSE/BSE המועבר למוצרי רפואה אנושיים וטרינרים. איך להשיג כולסטרול שאינו מהחי הוא תמיד אתגר עבור התעשייה.

לאחר 10 שנות פיתוח, החברה שלנו המציאה בהצלחה טכנולוגיה חדשנית לייצור כולסטרול מסטרולים צמחיים, כולסטרול זה שאינו מהחי נמנע מכל מקור זיהום פוטנציאלי מהחי, מכיוון שהוא מבוסס על חצי סינתזה החל מסטרולים צמחיים, התהליך הוא ירוק והקיבולת יכולה להיות עד 20 MT בשנה. זה יכול להיות מיושם בקוסמטיקה מתקדמת, כמו גם תרופות ליפוזומים מתקדמים וחיסוני mRNA.

ויטמין D3 על בסיס צמחי

לספק מקור בטוח ובריא של ויטמין D3, המציע חלופה שאינה מהחי לתרופות ותזונה אנושית.

ויטמין D25 3-Hydroxy על בסיס צמחי

בהשוואה לוויטמין D3, 25-hydroxyvitamin D3 עוקף את חילוף החומרים בכבד, נכנס למחזור הדם במהירות וביעילות רבה יותר, מתפקד טוב יותר בהומאוסטזיס של סידן, מקדם את צמיחת העצמות והשרירים ומשפר את התגובה החיסונית.

נגזרות פעילות ויטמין D (API, על בסיס צמחי)

קלציפדיול; קלציטריול; Alfacalcidol; קלציפוטריול; אלדקקלציטול; מקסקלציטול